Parkur Strzelecki Gdynia

im. Józefa Hallera von Hallenburg
Oficjalna strona strzelnicy na Działkach Leśnych w Gdyni

środa, 24 października 2012

Budujemy sekcję ASG

Zapraszamy wszystkich chętnych do odbudowy grupy, która ostatnio trochę podupadła. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się wpisując się pod tym postem. 

3 komentarze:

 1. Coś nie działa. Wyskakuje komunikat: "There is no group named “psg_asg”."

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadza się, przepraszam. Już zmieniłem treść posta. Na razie usunąłem grupy więc poroszę wpisywać się tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może w takim razie pierwszy zabiorę głos w konkretnej sprawie.
  Na strzelnicy wraz z moim AEGiem zjawiłem się po raz pierwszy niecałe 2 lata temu. Miejsce bardzo mi przypadło do gustu, problemem jednak są regularne spotkania lub w ogóle mozliwość wejścia na strzelnicę. "Wiatrówki" mnie nie chcą, kontakt z łucznikami też sie urwał, a sekcji ASG nie ma.

  Jak najbardziej wspieram inicjatywę powstania grupy ASG. Osobiście najchętniej widział bym ją w roli zajęć aIPSC (dynamiczne strzelanie tarczowe) z "instruktorem"/prowadzącym, który ma chociaż minimalne pojęcie na ten temat.
  Niestety moje małe doswiadczenie w tym temacie i często ograniczony czas dyskwalifikuje mnie do tej roli, choć sam nie tak dawno (po propozycji od Radka) zastanawiałem się czy nie objąć prowadzenia nad taką właśnie sekcją.
  Zdaję sobię sprawę, że każdy ma swoje zajęcia i nie tak łatwo znaleźć chętnego, który z oddaniem poświęciłby swój czas i zapał. Mimo wszystko trzymam kciuki za nawet mniej zorganizowane spotkania i w miarę możliwości służę pomocą i pomysłami.

  pozdrawiam
  Jakub Szajna

  OdpowiedzUsuń

Tresć komentarzy wysyłana jest do moderacji i pojawi się po jej zatwierdzeniu. Ma to uchronić stronę przed złośliwym oprogramowaniem, które mogłoby zamieszczać reklamy i inne nieodpowiednie treści.