Parkur Strzelecki Gdynia

im. Józefa Hallera von Hallenburg
Oficjalna strona strzelnicy na Działkach Leśnych w Gdyni

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Zawody strzeleckie “Gdynia ASG Cup 2012”


Rada Dzielnicy Działki Leśne w Gdyni, Dyrekcja ZSO Nr 2 w Gdyni oraz Liga Action Air zapraszają na rozgrywane po raz pierwszy w Gdyni zawody airsoftowe w strzelectwie dynamicznym w ramach ogólnokrajowej Ligi Action Air w 2012r. Zawody amatorów jak zwykle odbędą się na Parkourze Strzeleckim im Gen. Hallera von Hallenburg w Gdyni przy ul. Wolności 22b w sobotę 28.04.2012.

Zgodnie z regulaminem każdy z zawodników musi odbyć przeszkolenie lub okazać licencje startową. W zawodach przewidziano 4 tory dynamicznego strzelania z broni krótkiej o łącznej ilości strzałów do oddania równej 50 strzałów. Dla osób nie posiadających własnej broni lub posiadających bron nie spełniających regulaminowych wymagań istnieje możliwość skorzystania z broni organizatorów zawodów.
Ilość uczestników ograniczona, zapisy drogą elektroniczną na tyslewicz@gmail.com do 27.04.2012 oraz w dniu zawodów (o ile zostaną wolne miejsca). Więcej informacji o lidze Action Air na: http://wmasg.pl/pl/articles/show/201961, opis torów i regulamin Ligii na: www.actionair.pl, informacje o miejscu zawodów na: www.strzelnicagdynia.pl.

Data: 28.04.2012 (Sobota)
Ranga LAA: L1
Level: 1 Liczba torów: 4
Minimalna ilość strzałów: 50
Zapisy: tyslewicz@gmail.com
Miejsce: Parkour Strzelecki ul. Wolności 22 B Gdynia

Szkolenie dla zawodników (sobota 28.04.2012)
Start: 0900 – 1300
Koszt: 25 zł/os.

2 komentarze:

  1. Super akcja, muszę wziąć udział! Czyli majówka w Gdyni! Przy okazji zachęcam do czytania moich wypocin na blogu strzelam.com.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie. Szkoda, że nie wiedziałem o tej imprezie wcześniej. Z chęcią bym wziął udział

    OdpowiedzUsuń

Tresć komentarzy wysyłana jest do moderacji i pojawi się po jej zatwierdzeniu. Ma to uchronić stronę przed złośliwym oprogramowaniem, które mogłoby zamieszczać reklamy i inne nieodpowiednie treści.