Parkur Strzelecki Gdynia

im. Józefa Hallera von Hallenburg
Oficjalna strona strzelnicy na Działkach Leśnych w Gdyni

O strzelnicy

Długość toru: 50 m
Liczba torów: od 3 do 6
Odbiór techniczny na: ASG, wiatrówki, łuki

Gościom strzelnica oferuje 3 zadaszone stanowiska strzeleckie, z których w zależności od przyjmowanych pozycji może korzystać od sześciu do dziewięciu osób. Dla wygody strzelców miedzy stanowiskami i poza nimi są stoły do przygotowania lub odkładania broni, a także kilka krzeseł i foteli dla osób oczekujących lub widzów.
Dla strzelców wiatrówkowych i ASG mamy kilka stojaków do mocowania tarcz strzeleckich. Dzięki uprzejmości kilku stałych bywalców strzelnicy można również postrzelać do spinerów, celów reaktywnych i aktywnych figurek FT. Mamy również zestaw stojaków z figurkami do konkurencji Silhouette. Na strzelnicy dostępne są wiatrówki dla osób, które jeszcze swojej nie mają. Dla łuczników są dyspozycji słomiane maty łucznicze wraz ze stojakami oraz łuki i strzały.
Działalność strzelnicy nie jest zarobkowa, a wszystko co się na niej dzieje dzieje oparte jest na pracy  wolontariuszy - miłośników strzelectwa. Wspólnymi siłami prowadzimy wszelkie prace porządkowe, remontowe i usprawniające działanie strzelnicy, a także uzupełniamy o kolejne udogodnienia, dlatego z tygodnia na tydzień nasza strzelnica staje się co raz fajniejszym miejscem spotkań i  spędzania wolnego czasu.

W dziale Spotkania znajdziecie Państwo aktualny grafik spotkań poszczególnych sekcji, a w dziale Kontakt mapkę z lokalizacją strzelnicy oraz dokładny adres.

Serdecznie zapraszamy.