Parkur Strzelecki Gdynia

im. Józefa Hallera von Hallenburg
Oficjalna strona strzelnicy na Działkach Leśnych w Gdyni

poniedziałek, 28 marca 2011

Prace w czynie społecznym

Zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych sprawnym funkcjonowaniem naszej strzelnicy do pomocy przy pracach porządkowych. Planujemy na razie spotkania 2 kwietnia i 9 kwietnia o godz 9:00 (soboty). Wszelkie pytania proszę wpisywać jako komentarz pod tym wpisem, odpowiedzi postaramy się możliwie szybko opublikować w ten sam sposób.

3 komentarze:

 1. Rewelacje od sekcji łuczniczej:
  - 3 kwietnia robimy otwarcie sezonu wiosennego (w planach m.in grillowanie). spotykamy się o 9 i sprzątamy do około 11. Proponuje spotkanie w tych godzinach zamiast 2 kwietnia (w trakcie zajęć przecież też można sprzątać), chociażby po to żebyśmy sobie jakieś zadania porozdzielali, ustalili co czego dążymy w wyglądzie strzelnicy (dbajmy o obiekt wszyscy).
  - 16 kwietnia: Dzień Otwarty II LO. Prezentujemy strzelnicę? Ja osobiście jestem na TAK, więc łucznicy na pewno "się wystawią". Pytanie czy sekcja wiatrówek też się wystawi? Wypada też przed wydarzeniem porządnie sprzątnąć. 30 marca (środa) będę w tej sprawie rozmawiał z dyrekcją szkoły - dobrze byłoby wiedzieć jak z sekcją wiatrówek (chociaż, nie wariujmy, zawsze jest telefon).

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się dotrzeć w tą sobotę z wyposażeniem siłami i pomysłami może uda się zrobić za jednym zamachem parę prac koncepcyjnych?
  Było fantastycznie, żeby dla "wolnych strzelców wiatrówkowych"znalazło się też okienko w weekendy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prace społeczne odbyły się zgodnie z ustaleniami
  Udało się wykarczować lewą stronę toru, wraz ze zgrabieniem liści ze stoku na sam dół.
  Dzięki owocnej współpracy wszystkich zebranych udało się oczyścić przedpole na 40-50 metrze.
  Zebraliśmy przy tym 20 worków 120 litrowych liści .

  OdpowiedzUsuń

Tresć komentarzy wysyłana jest do moderacji i pojawi się po jej zatwierdzeniu. Ma to uchronić stronę przed złośliwym oprogramowaniem, które mogłoby zamieszczać reklamy i inne nieodpowiednie treści.