Parkur Strzelecki Gdynia

im. Józefa Hallera von Hallenburg
Oficjalna strona strzelnicy na Działkach Leśnych w Gdyni

piątek, 9 lipca 2010

Spotkanie wiatrówkowe

Dzisiaj jak co piątek odbyło się spotkanie wiatrowiczów. Dopisała i pogoda i frekwencja. Było nas razem 9 osób w tym dwie panie. Strzelaliśmy dzisiaj zarówno własnych z pistoletów PCA i ASG jak i różnorodnych wiatrówek długich, w tym nowo zakupionych AirArms S400 i Hatsan Ranger. Wyposażenie strzelnicy wzbogaciło się również o 2 stoły między stanowiskami strzelniczymi i 2 wygodne fotele, które cieszyły się sporym powodzeniem również przy strzelaniu. Meble przywiezione w czynie społecznym :) Plany i chęci dalszego rozwoju duże. Następnym razem weźmiemy aparat i będzie fotorelacja. O planach i kolejnych spotkaniach będziemy na bieżąco informować.

3 komentarze:

 1. Mamy w końcu gdzie bezpiecznie i bezstresowo (również dla postronnych) postrzelać.
  Teraz trzeba zadbać aby ta strzelnica stała się wygodnym i przyjemnym miejscem naszych spotkań. Mi to marzy się coś na kształt angielskich klubów - z zapleczem, dobrym wyposażeniem i atmosferą.
  Pracy jest jeszcze sporo ale i chętnych do jej wykonania też nie brakuje - damy radę! :)
  Konio.

  OdpowiedzUsuń
 2. Klimat takich miejsc bardzo poprawia "kącik socjalny" czyli czajnik, parę kubków, kawa, herbata i cukier :)
  Trzeba to wziąć pod uwagę jak będziemy robić elektrykę.

  OdpowiedzUsuń
 3. czajnik, mały bo mały ale... mam :) mogę przynieść.
  I na liście do przyniesienia mam jeszcze podglądy 14" do tarcz :) tablicę białą-metalową (można pisać i magnesy przyklejać)

  OdpowiedzUsuń

Tresć komentarzy wysyłana jest do moderacji i pojawi się po jej zatwierdzeniu. Ma to uchronić stronę przed złośliwym oprogramowaniem, które mogłoby zamieszczać reklamy i inne nieodpowiednie treści.