Parkur Strzelecki Gdynia

im. Józefa Hallera von Hallenburg
Oficjalna strona strzelnicy na Działkach Leśnych w Gdyni

niedziela, 8 stycznia 2017

HFT styczeń 2017

Dzisiaj (8.01) odbyły się pierwsze zawody z cyklu Liga HFT 2017. Pomimo śniegu i mrozu na zawodach zjawiła się liczna grupa.

Najpierw grupa śmiałków podjęła się trudnego zadania, jakim było rozstawienie toru. Trzeba było rozłożyć 24 figurki. Mróz i śnieg dodatkowo utrudniały zadanie, ale dzięki współpracy ochotnikom udało się ukończyć zadanie. 


Następnie odprawa - krótkie przypomnienie zasad. A po podziale na grupy zawodnicy rozeszli się na stanowiska i zaczęły się zawody. Mróz odmrażał palce, śnieg utrudniał zajęcie stanowiska, wiatr spychał śrut z pierwotnej trajektorii, karabinki gubiły zero... Ale kto by się przejmował takimi rzeczami, kiedy jest się wśród takiego towarzystwa. Humory dopisywały do samego końca.Poniżej tabelka z wynikami najlepszych w dzisiejszych zawodach. A już dzisiaj zapraszamy na kolejne zawody z Ligi, które odbędą się w drugą niedzielę lutego.
Wyniki HFT Open
  1. Mały 56 (FT)
  2. Fraxinus 54
  3.  Rek 53

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tresć komentarzy wysyłana jest do moderacji i pojawi się po jej zatwierdzeniu. Ma to uchronić stronę przed złośliwym oprogramowaniem, które mogłoby zamieszczać reklamy i inne nieodpowiednie treści.