Parkur Strzelecki Gdynia

im. Józefa Hallera von Hallenburg
Oficjalna strona strzelnicy na Działkach Leśnych w Gdyni

poniedziałek, 12 października 2015

Liga HFT


W sobotę (10.10.2015 r.) odbyły się kolejne zawody z cyklu Trójmiejskiej Ligi HFT. Po raz kolejny "sprężynowcy" udowodnili, że potrafią lepiej strzelać od PCPów. 
Hunter Field Target (HFT) jest konkurencją zaliczaną do strzelectwa terenowego.  Z każdego stanowiska strzela się z jednej z trzech pozycji: stojącej, klęczącej lub stojącej do figurek rozstawionych pomiędzy 8 a 41 m.


Na sobotnich zawodach tor składał się z 8 stanowisk po dwie figurki. Tor przechodziło się dwa razy - raz wszystkie stanowiska, a za drugim razem do stanowiska 7 włącznie. Łączna ilość strzałów wyniosła 30, a maksymalna ilość możliwych do uzyskania punktów to 60.
Poniżej tabelka z trzema najlepszymi wynikami. 
Serdeczne gratulację dla zwycięzców, ale także specjalnie gratulację dla Ani, która zdecydowała się przejść tor strzelając tylko z pozycji stojącej, trafiając nawet figurki z otworami 15 mm i uzyskując wynik 42 punktów.
Wyniki HFT Open
  1. Majecha 54
  2. Box 50
  3.  Spinner 49

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tresć komentarzy wysyłana jest do moderacji i pojawi się po jej zatwierdzeniu. Ma to uchronić stronę przed złośliwym oprogramowaniem, które mogłoby zamieszczać reklamy i inne nieodpowiednie treści.